Saray Holding Başkanımız

 

SAYGIDEĞER TÜKETİCİLERİMİZ,

Mobsar A.Ş VERELLİ markası ile yapmış olduğu ürünlerle geri planda ülkemizin kaynaklarını beyin ve beden emeğini harekete geçirme konusunda olumlu katkı sağlayan yönü yanında asıl amacı VERELLİ markalı mobilyaları ile ülkemiz ve dünya TÜKETİCİlerine bilhassa ev hanımlarına evlerinde ve tüm yaşam alanlarında işlerini kolaylaştıracak zamanlarının büyük bir bölümünü geçirdikleri alanlarda daha rahat edecekleri kullanışlı ve daha kolay temizlenen tasarımı ve de fonksiyonelliği ile daha kullanıma elverişli zevkli mobilyalar sunmayı misyon edinmiştir.

Tabi ki VERELLİ bütün bu güzel zevkli kolaylaştırıcı hizmeti sunarken TÜKETİCİlerimizi en çok yoran sorunları da ortadan kaldırıcı sağlamlık ve kaliteyi de çok önemsemekte ve tüm bu titiz üretim felsefesi ve uygulamalardaki hassasiyetlerimizin yanında istisnai haller için satış sonrası hizmetlerini de dikkatlice yürütmektedir.

SARAY Holding iştiraki olan Mobsar A.Ş.nin VERELLİ markalı mobilya ürünlerinin de; SARAY Holding’in İNSANa hizmet ve MUTLU etmek kapsamında ürettiği; bisküvi, çikolata, süt ürünleri, tarım ürünleri, jeotermal enerji ve endüstri makinaları vb. ile değişik sektörlerinde olduğu gibi tüketici odaklı ve İNSAN MUTLUluğunu hedeflediğini gururla belirtmek isterim.

Tüm SARAY Holding ailesi çalışanları gibi Mobsar A.Ş.de VERELLİ markalı mobilyaları ile hem İNSANlığa hem de TÜKETİCİlerimize bilhassa hanımefendilere hizmet etmenin kıvancını ve huzurunu yaşarken aynı zamanda ülkemizin ekonomisine katkı yapmanın haklı gururunu yaşamaktadırlar.

Bütün bu samimi ve içten duygularımızla Mobsar A.Ş. VERELLİ ailesi mensupları olarak misyonumuzun İNSANlığın MUTLU huzurlu olması olduğunu ve bunun için çalıştığımızın bilincinde olarak saygı ve sevgilerimizi sunarız.

 

SARAY Holding

Ynt Krl. Bşk.

Sami Özdağ

E-Bülten

E-Bültenimize katılın, kampanyalar ve özel indirimlerimizden ilk sizin haberiniz olsun!